niedziela, 25 marca 2012

Broszki i nie tylko

Nie pokazywałam Wam jeszcze kilku broszek i niby medalionów, to taki małe eksperyment.Kto zagląda na na mój blog to zauważył że lubię eksperymentować z fakturą , kolorem a teraz jeszcze inspiruje mnie łączenie ceramiki z różnymi materiałami. W niedalekiej przyszłości mam zamiar wziąć udział w warsztatach z paverpolem i na pewno połączę z ceramiką.

Wczoraj pomyślałam o świętach jakoś tak bardzo póżno, wszędzie pełno zająców albo zajęcy i oczywiście tony pisanek.A u mnie brak podstawowych gadżetów na stół wielkanocny, więc ulepiłam miskę która jest niby skorupą jajka dinozaura do którego przylepiły się wiosenne kwiatki.Zamiar jest taki żeby posadzić tam rzeżuchę.Nie lubię zapachu rzeżuchy ale za to lubię patrzeć jak ta niby trawka kiełkuje i rośnie w zastraszającym tempie.Szkliwienie będzie na biało, chyba że jeszcze coś mi się zmieni.No dobra muszę wracać do pracy, obiecałam komuś koralki do bransoletki.

5 komentarzy:

 1. Ale piękne rzeczy, niesamowite, dziękuję za odwiedziny i komentarz dzięki temu trafiłam w Twój artystyczny świat:D pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się Twoja zabawa z fakturą. Zamiast rzeżuchy można wysiać zboże, też ładnie wygląda tylko dłużej rośnie. Ja uwielbiam smak rzeżuchy.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczną bizuterię tworzysz .. dziekuję za udział w mojej zabawie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię oglądać Twoje eksperymenty z fakturami i kolorami :) Pierwszy wisiorek jest śliczny. I ten ostatni ptaszek - jak ciekawie poszkliwiony! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo się cieszę że podobają się Wam moje eksperymenty mniej lub bardziej udane.Za wszystkie miłe słowa bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń