piątek, 23 marca 2012

Z innej beczki

Po raz pierwszy pokazują Wam moją Miśkę nie wiem czemu tak póżno bo przecież uczestniczy we wszystkim co robię, nie jest fanką mojej działalności bo wtedy nie może siedzieć na kolankach i oglądać telewizji.Dlatego też zignorowała mój obrazek, przechodząc nie wzruszona.
Miałam od jakiegoś czasu chęć na coś folkowego trochę kiczowatego gdzieś obok Nikifora, no i powstał pewnie pierwszy z cyklu:Zakręcone ptasiorki. Nie ukrywam że podoba mi się bo jest taki prosty, kolorowy nie napuszony.A co Wy na to?


Wzięłam udział w wymiance i to na dodatek pierwszej, trochę mnie to stresowało bo czy wystarczy, czy będzie się podobało , czy dotrze?Na koniec dnia okazało się ze wszystko jest Ok.Ja natomiast otrzymałam piękne rzeczy i dla mnie zupełnie nowe bo niekoniecznie miałam coś wspólnego z scrapbookingiem ale nie cierpię pisać angielskich wyrazów po polsku wychodzą jakieś dziwadła.Ania przysłała mi takie cudasie:notes lub pamiętnik, puzderko i jeszcze coś(chyba albumik na zdjęcia) i piękną kartkę.Oczywiście masę różnych przydasi, super.Adres Ani: www.avonlea.pl

1 komentarz:

  1. Psinka jest kochana!
    A obrazek udal Ci wspaniale, jest lekki, kolorowy i wesoly...
    Serdecznosci posylam!

    OdpowiedzUsuń